Rozwój potencjału dydaktycznego Politechniki Krakowskiej w zakresie nowoczesnego budownictwa

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

Studia I stopnia w języku angielskim - Budownictwo (bez specjalności)

Home Kontakt

Email Drukuj

Biuro projektu:
mgr Jadwiga Zaborska (studia I stopnia)
urzęduje czasowo w pokoju 401 G, w budynku Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
tel.: 012 - 628 29 24
adres e-mail: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koordynator studiów I stopnia kierunek Budownictwo, prowadzonych w jęz. angielskim:

dr hab. inż. Jerzy Pamin, prof. PK
tel. 012 - 628 25 48

Informacje nt. procesu rekrutacji:
Aktualności dotyczące procesu rekrutacji

Beata Szostak